Zümrütevler evden eve nakliyat hizmetine ihtiyaç duyan herkese ekonomik rakamlarla sigortalı evden eve nakliyat çözümleri üretiyoruz. Yüksek katlı taşıma işlemlerinde özel nakliye asansörleri kullanıyoruz. Asansör kullanımı ile eşyalarınızın dar merdiven boşluklarında çizilmesinin yada darbe görmesinin önüne geçiyoruz.

zümrütevler evden eve nakliyat
zümrütevler evden eve nakliyat

Zümrütevler Evden Eve Nakliyat Firması

Zümrütevler evden eve nakliyat firması olarak nakliyat hizmetlerimizde gereken bütün ekipmanları ve birinci kalitede paketleme malzemeleri kullanıyoruz. Taşımadan hemen önce eşyalarınızı taşımacılık sigortası kapsamına alıyoruz ve bütün hasar durumlarına karşı önlemimizi almış oluyoruz. Bölgede sunduğumuz tek nakliye hizmeti evden eve nakliyat değildir.

Aynı zamanda ofis taşımacılığı, tekstil ürünleri taşımacılığı ve diğer her türlü nakliye ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Bölgedeki lider Zümrütevler evden eve nakliyat firması oluşumuzu, yenilikçi ve güler yüzlü hizmet anlayışımıza borçluyuz. Geçmişte nakliye hizmetleri at arabaları ve insan gücü ile sunulmaktaydı. Gelişen teknoloji ile doğru orantılı olarak Zümrütevler nakliyat hizmetlerinde son model nakliye araçları, asansörler ve diğer yardımcı ekipmanlar kullanılmaya başlandı.

şehirler arası nakliyat
şehirler arası nakliyat

Zümrütevler Evden Eve Nakliyat Firmaları

Firma olarak gelişen teknolojiyi yakından takip ediyoruz ve yeni teknolojik gelişmeleri sistemimize ilave ediyoruz. Nakliye araçlarımız yüksek modelli araçlardan oluşmaktadır. Bu sayede eşyalarınızı hızlı, güvenli ve söz verdiğimiz gibi tam zamanında yeni evinize ulaştırıyoruz. Sektörde hizmet sunan bir çok Zümrütevler evden eve nakliyat firmaları, eski nakliyat araçlarıyla hizmet verirler.

Eşyaların araç içerisinde zarar görme ihtimali böyle durumlarda oldukça yükselir. Titiz Nakliyat olarak böyle durumlar için özel teknikler geliştirdik. Eşyaları özel ekipmanlarla araç içerisinde sabitliyoruz. Son model araçlarımız içerisinde hiç bir sorun yaşanmadan eşyalarınızı taşıyoruz. Zümrütevler evden eve nakliyat fiyatları ve hizmetlerimiz hakkında bilgi için hemen arayın.

kurumsal taşıma
kurumsal taşıma

Zümrütevler Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Zümrütevler evden eve nakliyat şirketleri ile çalışmaya karar vermeden önce bize sağlayacak faydalarını iyice araştırmalı, bize en uygun olan nakliyat firmasını seçmeye özen göstermeliyiz. İyi yapılan bir araştırma sonucunda süreç içerisinde oluşabilecek muhtemel sorun ve riskleri en aza indirgemek mümkün olacaktır. Yoğun iş temposunda birlikte çalıştığımız nakliyat şirketleri bizi birçok yükten ve planlamadan kurtarıp güzel bir taşınma süreci geçirmemizi sağlarlar. Çalışmaya karar verdiğiniz firma size;

Zümrütevler Nakliyat Eşya Taşımacılığı

Zümrütevler nakliyat eşya taşımacılığı evinizin eşyalarını taşıyacak çalışan temini, Eşyalarınızı götürecek araç temini, İhtiyaca göre nakliyeye özel yük asansörü, Kişisel, özel eşyalarınız hariç geri kalan tüm eşyalarınızın paketlenmesi ve taşınması, Evinizdeki her eşyanın ayrı birer parça olarak sigortalanarak taşınacağınız adrese götürülmesi, Olası bir kaza durumunda eşyalarınızın başına gelebilecek maddi hasarın sigorta tarafından karşılanması gibi çeşitli hizmetler sunar. Profesyonel firmaların bize sağladığı en büyük avantaj ise ev taşıma işini düzenli olarak yaptıkları için evinizin taşınması ve yerleşmesi çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşir. Sizde bu sayede zaman kaybetmeden yeni düzeninize kavuşabilirsiniz.

parça eşya taşıma
parça eşya taşıma
Zümrütevler Evden Eve Nakliyat Süreci

Eşyaları taşıyacak çalışanların temini, Eşyaların taşınacağı araç temini, Her eşyanın özenle paketlenmesi ve taşınması, Yine her parçanın ayrı ayrı sigortalanması gibi hizmetlerin hepsi verilen ücretin içinde yer alır, fiyatı değiştirmez, süreç aynı devam eder. Elbette ki fiyatı etkileyen bazı faktörler de vardır; Taşınacak eşyanın ev ya da ofise ait olması, Eşyaların miktarı, Gideceği mesafenin uzaklığı-yakınlığı ile birlikte evden eve nakliyat hizmetinde fiyat da kişiden kişiye değişir ve sabit olmaz.

Zümrütevler Evden Eve Nakliyat kaç kişiyle Yapılmaktadır?

Zümrütevler evden eve nakliyat hizmeti kaç kişi ile gerçekleşir sorusuna kesin bir cevap veremeyiz. Sonuçta insanların ev eşyaları bazen az bazen çok, bazı eşyalar yüksek katlardan indirilip çıkarılırken bazıları da giriş katlardan indirilip giriş katlara çıkarılmaktadır.

  • 3+1 odası olan bir ev için büyük araç ve 7 kişilik bir ekip gönderilir. Tabı bu girişi, 1,2 ve 3. katlar için geçerlidir. Katlar yükseldikçe gerekli eleman takviyesi yapılır.
  • 2+1 odası olan bir ev için orta boy araç ve 6 kişilik bir ekip gönderilir. Yine yukarıda belirtildiği gibi kat oranları yüksek ise eleman sayısında artış yaşanabilir.
  • 1+1 odası olan bir ev için küçük araç ve 5 kişilik bir ekip gönderilir. Yine yukarıda belirtilen şartlar doğrultusunda olursa, aksi taktirde eleman sayısı arttırılır.
  • Bunun dışında villa gibi büyük geniş evler için firma 2, 3 günlük bir çalışma gerçekleştirilebilir.
  • Kısaca ev eşyanızın kaç kişi ile taşınacağını hiç bir zaman telefondan söylenemez. Yapılacak uzman inceleme sonucunda kesinleşir.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir