Tuzla evden eve nakliyat olarak eşyalarınızın güvende olacağı kaliteli hizmet verilmekte ve sizlerin stres yaşamadan evinizi taşımanız sağlanmaktadır. Profesyonel olarak hizmet verilmekte uzun yıllara dayanan tecrübe ile hataya yer bırakılmamaktadır. Güvenilir olmaya önem verilmekte ve verilen sözlerde durularak sizin kıymetli zamanınızın boşa geçmesine izin verilmemektedir.

tuzla evden eve nakliyat
tuzla evden eve nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat Firması

Taşınma sırasında eşyaların güvende olması için modern yöntemler ve teknolojiden yararlanılmaktadır.  Güvenilir Tuzla evden eve nakliyat firması olarak şu şekilde hizmet verilmektedir. Taşınma öncesi eviniz ziyaret edilerek ücretsiz ekspertiz hizmeti verilmektedir. Geniş bir ekip ile koordineli olarak çalışılarak taşınmanın en kısa sürede tamamlanması sağlanmaktadır. Mobilyaların demontajı ve montajı eğitimli personel tarafından yapılmaktadır.

Paketleme ve ambalajlama bu konuda eğitim almış personel tarafından yapılmakta ve maksimum düzeyde koruma altında olması sağlanmaktadır. Sigortalı nakliye yapılarak istenmeyen kazalara karşı önceden tedbirler alınmaktadır.

Tuzla Evden Eve Nakliyat Firmaları

Tuzla evden eve nakliyat sırasında sizlerin eşyalarım dikkatle taşınacak mı endişesi yaşamamanız için garanti verilmektedir. Firmanın bütün personelinin titizlikle çalışması ve her müşterinin eşyasını kendi eşyası gibi kabul ederek zarar görmeden taşınmasını sağlaması ile bu garanti verilebilmektedir.

Taşınma öncesinde verilen ücretsiz ekspertiz hizmeti ile ayrıca eşyalar sigorta kapsamına alınmakta ve alınan tüm önlemlere karşın istenmeyen kazalar olması halinde bundan dolayı sıkıntı yaşamanızın önüne geçilmektedir. Bu firma içinde oldukça önemlidir çünkü bu şekilde müşterileri ile karşı karşıya gelmek durumunda kalmamaktadır. Bir hasar oluşması halinde bu sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

Ambalajlama

Tuzla Evden Eve Nakliyat şirketleri

Tuzla evden eve nakliyat şirketleri olarak taşıma yapılırken eşyaların koruma altına alınması önemlidir. Çünkü ev eşyalarının kırılma ihtimali vardır ve sizler için kıymetli olan bu eşyaların zarar görmemesi gerekmektedir. Bunun için paketleme ve ambalajlama desteği verilmektedir. Taşınma gününde evinize gelecek olan yeterli sayıda personel koordineli olarak çalışmakta bir yandan mobilyaların sökülmesi işlemi yapılırken diğer yandan da paketleme ve ambalajlama yapılmaktadır.

Dairenizin üst katlarda olması halinde diğer bir ekipte binanın önünde getirilmiş olan portatif asansör sisteminin kurulumunu yapmaktadır. Daha sonra da paketlemesi yapılan eşyalar bu asansörler ile araçlara alınmaktadır.

Tuzla Evden Eve Nakliyat Nakliye Fiyatları

Evden eve nakliyat yada ofis nakliyesi yapılması sırasında hizmet kalitesinin yüksek olması kadar Tuzla evden eve nakliyat fiyatları nında uygun olması istenmektedir. Bu nedenle de müşteri memnuniyetine önem verilmekte ve kar marjı düşük tutularak uygun fiyat teklifleri sunulmaktadır. Her evin eşyası özeldir ve bu nedenle telefonda fiyat verilmemektedir.

Size ve eşyalarınıza özen gösterilmekte fiyat teklifi ancak evinize yapılan ziyaret sonrasında hazırlanmaktadır.  Bu verilen fiyatın daha sonra artması ya da ilave masraflar çıkması ise kesinlikle söz konusu değildir. Tuzla ve tüm İstanbul ilçelerine olduğu gibi şehirler arası nakliyat hizmeti almanız gerektiğinde de en uygun fiyat teklifleri sunulmaktadır.

şehirler arası nakliyat
şehirler arası nakliyat
Tuzla Nakliyat Eşya Taşımacılığı

Tuzla nakliyat olarak alınan bütün önlemlere karşın eşyaların araçlara yüklenmesinin ardından trafiğe çıktığı bilinmektedir. Bu sırada ise yolların bozuk olmasından dolayı bir hasar oluşmaması için profesyonel sürücüler ile araçlar en düzgün yollardan sürülmektedir. Araç içinde sarsıntının en aza inmesi amacıyla da yeni model araçlar ile hizmet verilmektedir.

İçleri geniş kapalı kasa olan bu araçlar da koruma düzeyinin artması içinde içleri süngerle kaplanmaktadır. Bütün bu önlemler sizlere üstün kalitede hizmet verilebilmesi amacıyla alınmaktadır. Uzun yıllara dayanan tecrübe ile bu şekilde hizmet verilmekte ve sizler için evinizi taşımak sorun olmaktan çıkartılmaktadır.

Tuzla Evden Eve Nakliye

Firmamızın taşıma yöntemleri uyguladığı pratik ama sonuc odaklı çözümler ile aksine taşınmak kolay bir hale getirilerek sizlerin memnun olmanız sağlanmaktadır. Detaylı bilgiyi online olarak alabilir ve aklınızda olan soruları da yine online olarak sorabilir ve cevaplarını alabilirsiniz. Tuzla evden eve nakliye firmamız bir nakliye firmasından beklenen tüm talepleri karşılayacak tecrübe donanım bilgiye sahiptir. Bu yüzden de birçok firmanın taklit ettiği firma haline gelmiştir.

Titiz nakliyat olarak sadece nakliye değil Tuzla eşya depolama olarak talepleirniz varsa bize bildirebilir. Modern ve uygun koşullarda eşyalarınızı güven içinde muhafaza altına alabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir