Şile evden eve nakliyat olarak diyebiliriz ki nakliye bir malın veya eşyanın bir yerden bir yere taşınmasına nedir. Nakliye hizmeti son 10 yıldır ülkemizde sektör haline gelmiştir. Daha önceleri ülkemizde nakliye işlerinde kişiler eş dost yardımı ya da küçük kaplı araçlar tercih ederlerdi. Fakat günümüzde özellikle ev taşımaları için evden eve nakliye firmaları kurulmuştur. Taşınacak malzeme ya da eşyanın zarar görmeden ve hızlı bir şekilde taşınması nakliye firmalarının görevidir.

şile evden eve nakliyat
şile evden eve nakliyat

Şile Evden Eve Nakliyat Firması

Kişilerin talepleri doğrultusunda nakliye firmaları belirli ücret karşılığında evden eve nakliyat veya kurumsal nakliyat hizmeti verir. Yeni bir eve taşınmak eşyaların toparlanıp yeni eve yerleştirilmesi çok zor bir iştir. Eşyaların paketlenmesi, monte olanların sökülmesi, araç ile yeni eve ulaştırılması, indirilmesi ve yeni eve tekrar monte edilmesi işlemleri insanların gözünde çok büyük bir problem halinde gözükür.

Şile evden eve nakliyat firması taşıma konusunda bu çok büyük gözüken taşınma işlemini hızlı ve kaliteli bir şekilde yapmaktadır. Paketlenmesinden yeni evde yerleştirilmesine kadar olan tüm süreçte sorumluluk firmamıza aittir.

Ambalajlama

Şile Evden Eve Nakliyat Firmaları

Eskiden birçok kişi ev taşıma işlemlerini eş dost vasıtası ile yapmakta idi. Arkadaş çevresinden uygun olan kişiler toplanır, büyük eşyaları yüklemeye başlarlar. Özellikle bayanlar ise mutfak eşyalarını paketler kolilere gelişigüzel bir şekilde yerleştirirlerdi. Bu şekilde taşınmalar tamamlanırdı. Fakat bu şekilde taşınma yapıldığında eşyaların kırılması, beyaz eşyaların zarar görmesi ve taşıyan insanların ağırlık taşıma sebebi ile rahatsızlanması söz konusu olmaktaydı. Taşınma süreci işkence haline dönüşmüştü.

Günümüzde sayısı artan Şile evden eve nakliyat nakliye firmaları ‘nın evden eve nakliye konusunda hizmet vermesi kişileri taşınma derdinden kurtarmış oldu. Evden eve nakliyatlarda ev taşınmasında paketlemeden yerleştirme sürecine kadar hizmet vermektedir. Amaç eşyaların sorunsuz ve düzgün bir şekilde yeni eve yerleştirilmesidir. Paketlemesi dâhil yapmış olduğumuz tüm evden eve nakliyelerde sorumluluk firmamıza aittir.

parça eşya taşıma
parça eşya taşıma

Şile Evden Eve Nakliyat şirketleri; Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şile evden eve nakliyat konusunda firmamız konusunda tecrübeli personeli ile hizmet sunmaktadır. Firmamız özellikle evden eve nakliyat alanında tecrübeli personellerimiz ile faaliyetimize devam etmekteyiz. Evden eve nakliye hizmetinin öneminin ve hassasiyetinin farkında olarak çalışıyoruz. Eşyaların ambalajlanması, yüklenmesi ve taşınacak yere ulaştırılmasına kadar olan süreci doğru yönetmek hedefindeyiz.

Taşınma elbette zor bir iştir. Fakat profesyonel bir firma ile anlaşılır ise kolaylıkla ev taşınır ve yerleşir. Ayrıca taşınmadan önce eşyaları listelemek, evden eve nakliye firmaları ile önceden görüşme yapmak gereklidir. Evden eve nakliye ihtiyacında kişilerin mutlaka birçok firma ile görüşmesi gereklidir. Ambalajlamanın firma tarafından yapılıp yapılmayacağı, tüm eşyaları kapsayıp kapsamadığı, taşıma sırasında kullanılacak aracın özellikleri not alınmalıdır.

şehirler arası nakliyat
şehirler arası nakliyat
Şile Evden Eve Nakliye Fiyatları

Günümüz şartlarında her firma her konuda farklı fiyat politikası izlemektedir. Araştırma yapmak Şile evden eve nakliyat ihtiyaçlarında gereklidir. Her firmanın personel sayısı, özelliği, ambalajlama maliyeti değişiklik gösterir. Evden eve nakliyede referans bilgisi de almakta fayda vardır. Daha önceden tanıdıkların aynı firma ile eşya taşımış olması da bir güven sebebidir.

Şile evden eve nakliyat fiyatları ‘nı belirleyebilmek sonrası müşteriye verebilmek için mutlaka keşif yapmak gereklidir. Eşyanın özelliği, miktarı, taşınan evin bulunduğu kat, taşınılan evin bulunduğu kat, ihtiyaç olan personel miktarı ve taşıma yapacak uygun aracın maliyeti fiyatı etkiler. Her firmanın bu sebeple fiyat bilgisi farklılık gösterebilir. Birçok kişinin fark fiyat vermesi taşıma şeklinin değişiklik göstermesindendir.

Şile Nakliyat Asansörlü Eşya Taşımacılığı

Firmamız özellikle yüksek katlı daireden başka bir yüksek kata taşınılması durumunda asansör ve vinç kullanımını tercih eder.  Hem eşyaların daha rahat ve sıkıntısız taşınması hem de taşınma işleminin hızlı olması tercih sebebidir. Siz müşterilerimiz için çıkacak maliyeti düşürmek amacı ile de elimizden geleni yaptığımızı bilmenizi isteriz.

Şile nakliyat asansörlü eşya taşımacılığı olarak müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklar taşıma güvenliği sadece bizi tercih edip evini taşıtan müşteriler içi değil başka illerden gelip asansörlü taşımaya ihtiyaç duyan firmalar içinde geçerlidir.  Şile asansör kiralama, şile kiralık asansör olarak ta firmamız sektörde tercih konusunda güven duyulacak duyulan şirketlerin başındagelmektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir