Şehiriçi nakliyat çağımızın birçok alanda yaşadığı teknolojik gelişmeler her alanda etik yaklaşımı zorunlu kılmaktadır. Çağdaş yaşamı temsil eden her gelişmeyi yakından takip eden şirketimiz şehiriçi taşımacılık sizlere bu alanda profesyonel çözümler sunmaktadır. Şehirlerarası veya şehir içi taşımacılığı için gerekli teknolojik algoritmaları hassasiyetle uygulayan firmamız değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan gurur duymaktadır.

şehiriçi nakliyat
şehiriçi nakliyat

Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

Şehiriçi nakliyat olarak yüksek kapasiteli asansörlü taşıma araçlarımız ile sağladığımız hizmetlerimiz uzman kadro ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde yürütülmektedir. Öncelikle eşyalarınızın sağlıklı nakil işleminin gerçekleştirilebilmesini sağlamak üzere yapmış olduğumuz ekspertiz hizmeti tamamen ücretsiz bir şekilde verilmektedir. Dolayısıyla metreküp olarak hacmi belirlenen eşyaların hangi tonajda araçlarca taşınacağı ve fiyatlandırma bu süreç ile belirlenmekte ve değerli müşterilerimize sunulmaktadır..

Hizmetlerimiz içerisinde önemli bir yer tutan paketleme ve ambalajlama çalışmaları son derece kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Kraft kâğıt ve hava baloncuklu poliüretan malzemelerin kullanıldığı paketleme ve ambalajlama işlemleri uzman personelimiz tarafından hassasiyetle yapılmaktadır.

İstanbul Şehir İçi Nakliyatta Öncü Kuruluş

Bunun yanı sıra atölye, işyeri veya ofis gibi taşımacılıkta bu cihazların son derece pahalı ve geri dönüştürülemez olması nedeniyle firmamız ayrı bir önem göstermektedir. Ayrıca yüksek değer gösterdiğimiz eşyalarınızı sigortalama işlemi ile oluşabilecek her türlü hasar karşısında ödeme garantisi yine firmamızın güvencesi altındadır. İstanbul şehiriçi nakliyat alanında sizlere en uygun fiyatlarla, hızlı ve güvenli taşımacılığı garanti eden firmamız mobilya ve elektronik cihazlarınızın sökümü ve montajı işlerini aksatmadan yerine getirmektedir.