Sancaktepe evden eve nakliyat hizmeti İnsanların sürekli olarak taşınması sonucunda eşyalarını da sevk edilmek istenmesi sonrası doğmuştur. Bu nedenle nakliye firmaları geçmişten günümüze çok fazla rağbet görmektedir. Nakliye araçları taşıdığı eşyaya göre değişiklik gösterir. Nakliye araçlarının arka kısmının kasalı olması daha fazla eşya taşımaya olanak sağlar.

sancaktepe evden eve nakliyat
sancaktepe evden eve nakliyat

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat Nakliye Firması

Sancaktepe evden eve nakliyat nakliye firması olarak eşya taşımaya özen verdiğimiz kadar nakliye araçlarının iç kısmını da eşyaların darbe almaması adına düzenliyoruz.  Nakliye araçlarının iç dizaynı eşyaların çarpma etkenlerine karşı korumasını sağlayacak şekilde yapılmıştır.

Araçlar da taşıma işlemi yapılırken dikkat edilmesi gereken noktalar bulunur. Taşınma süreci başlamadan önce mutlaka hazırlık yapılmalıdır. Tüm aşamalar belirlenmelidir. Hangi eşyaların taşınacağı eve götürüleceği mutlaka daha önceden belirlenmelidir. Taşınma süreci bittikten sonra eşyalarınızı gözden geçirerek eksik varsa belirleyebilirsiniz.

Nakliyat firmalarının eşyalar için yaptırdığı nakliye sigortası bulunmaktadır. Bu sigortanın kapsamı da geniştir. Kaza sonucunda eşyaların araç ile beraber zarar görmesini kapsamaktadır. Uzun mesafe de yapılan evden eve nakliyatlar da meydana gelen trafik kazası, sel, çığ gibi doğal afetleri de kapsayarak müşterinin hasarını en aza indirir.

Ambalajlama

Sancaktepe Nakliyat, Sancaktepe Evden Eve Nakliyat Firması

Sancaktepe nakliyat, Sancaktepe evden eve nakliyat firması eşyaların paketlenmesi sürecinde en önemli şey paketlere zarar gelmemesidir. Paketlemelerin güzel bir şekilde yapılması sonucunda herhangi bir kırılma ve hasar görme gibi durumlarla karşılaşmazsınız. Paketleme işlemi yapılırken kendiniz de yapsanız kırılacak ürünleri naylona sardıktan sonra kutulamanız da fayda var.

İçinde kırılacak olan kutuların üzerine mutlaka kırılacak eşya diye belirtmeniz gerekir. Yoksa nakliyeciler bu ürünün kırılacak olduğunu anlamaz ve kutuları atarak yerleştirebilir. Genellikle büyük eşyaların taşınması daha kolay olabiliyor. Mobilyaları paketlemeye bile gerek kalmadan direkt taşımak yeterlidir. Çünkü büyük malzemeler paketlenecek ürünler değildir. Birden fazla kişiler tarafından taşındığı için zarar gelmesi pek mümkün olmaz.

Ambalajlama

Sancaktepe Asansörlü Evden Eve Nakliyat Süreci

Sancaktepe evden eve  nakliyat sürecinde hem müşterinin hem de nakliye firmasının dikkat etmesi gereken belli noktalar vardır. Nakliye firmaları ile en baştan her şeyi konuşmanız gerekiyor. Sancaktepe evden eve nakliyat firması olarak müşterilerle birebir görüşme yaparak sözleşme imzalıyoruz.

Nakliye sürecinin ilk evresi müşteriden eşya bilgisi almaktır. Verilen bilgiler doğrultusunda eşyaların kilosuna göre bir fiyat veriyoruz. Eşyaların alınacağı ve taşınacağı yer de bu anlamda çok önemlidir. Eşya bilgisinden sonra ise bizim için en önemli olan şey eşyaların alınacağı yer. Özellikle binada asansörün olması önemlidir. Çünkü fiyat bilgisinde önemli bir yer taşır. Eğer asansör yoksa ve binanın üst katında ise taşınma alanı bunun için vinç kullanmak gerekebilir. İşin içine vinç girerse bu durum sizin için ekstra bir maliyet yaratabilir. Vinci de önceden ayarlamak gerekecektir.

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat Nakliye Fiyatları

Eşyaların götürüleceği yer de çok önemlidir. Eğer şehir dışında bir yer ise bunun için yakılan yakıt da maliyete eklenir. Şehir içinde olduğu zaman yakıt maliyet de önemli bir detay değildir. Ancak şehir dışında olduğu zaman bu durum maliyetin büyük bir kısmını oluşturabiliyor. Şehir içinde nakliye bir gün içinde biterken şehir dışına çıkıldığı zaman bu süreç bir iki güne kadar yayılabiliyor.

Sancaktepe evden eve nakliyat nakliye firmaları için önemli olan taşınacak olan eşyaların adeti ve kilo bilgisidir. Genellikle fiyat bilgisi verilen bu bilgiler doğrultusunda gerçekleşir. Genellikle fiyatlar sabit olabiliyor. Ancak siz sadece bir değil, birden fazla nakliye firmasıyla görüşün. Çünkü bir çoğu indirim yaparak müşteri kazanmak isterler. Bu nedenle nakliyeci firmalarını araştırmanız da fayda var. Ev ve ofis olduğu bilgisi de bu anlamda çok önemlidir. Oda sayıları da mutlaka nakliyecilere verilmelidir.

Sancaktepe Evden Eve Eşya Depolama Hizmeti

Eşyalarınızın güvenilir bir ortamda muhafaza edebilmek adına verdiğimiz bir sistem olan depolama, her türlü eşyanıza en güvenilir yeri sağlayacaktır.

En Büyük Referanslarımız Sadık Müşterilerimiz; Siz değerli müşterilerimiz Sancaktepe evden eve eşya depolama firmaları mız adına en büyük referans kaynağı olmasını söylemekten gurur duyuyoruz. Çünkü müşteri memnuniyeti her şeyden önemlidir ve hizmetlerimizdeki durumumuzu göstermeye ayna olur.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir