Para kasası taşımacılığı başta günümüzde taşımacılık işlemleri son derece modern ve çağdaş şekillerde işletilmektedir. Bu modernizeyi takip eden firmamız her türlü özel taşıma gerektiren objeleri hassas taşımacılığını yapmaktadır. Para kasası taşımacılığı gibi hassas taşımacılık konularında uzman olan kuruluşumuz sizlere bu bağlamda profesyonel çözümler sunmaktadır.

para kasası taşıma
para kasası taşıma

Para Kasası Taşıma Çelik Kasa Nakliyesi

Uzun yıllardır başta evden eve taşımacılık olmak üzere işyeri, ofis,büro ve atölye gibi diğer dikkat gerektiren taşıma konularında önemli bilgi birikimi ve tecrübeye sahip şirketimiz piyasadaki haklı yerini gururla sürdürmektedir. Yüksek Teknoloji ürünü asansörlü araçlarımızla gerçekleştirdiğimiz yükleme ve boşaltma faaliyetlerimizi bütün gerekli donanımlar ve altyapımızla son derece kaliteli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Özellikle ticari faaliyet yürüten müşterilerimizin taşınmaları esnasında son derece ağır para kasaları özel bir takım yöntemler uygulanarak naklediliyor. Vinç veya tekerlekli sistemler kullanılarak araç içerisine dikkatli bir şekilde yerleştirilmesi gereken para kasası nakliyesi uzman bir ekip çalışması ile yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz.

şehirler arası nakliyat
şehirler arası nakliyat

İstanbul Para Kasası taşıma

Kasanın bulunduğu yerden alınarak ulaştırılacağı yerin ön bilgisinin alınması ve taşıma esnasında hangi yöntemin hangi teknik donanımı gerektirdiği ile ilgili olarak yapmış olduğumuz ekspertiz işlemimiz tamamen ücretsizdir. Genellikle 450 kilo ile 1250 kilo aralığında değişen ağır para kasalarının imkan varsa asansörlü vinçli sistemle imkan bulunmaması durumunda merdivenlerden kızak ve halatlar yardımıyla indirip yükleme işlemini gerçekleştirmekteyiz. Para kasası nakliyatı ve benzeri tüm nakil işlemlerinde en uygun fiyat seçeneklerini bulabileceğiniz firmamızı aramanız yeterli olacaktır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir