Ofis taşıma olarak bilindiği gibi çağımız teknoloji çağı ve bu çağa uygun olarak insanoğlunun yaşamında bilgisayarlar ve son derece gelişmiş pahalı bazı cihazlar bulunmaktadır. Bu nedenle ofis nakliyesi tarzında taşımacılık özel bir dikkat ve teknolojik alt yapı gerektirmektedir. Kendi alanında yeterli teknik bilgiye ve donanıma sahip şirketimiz her türlü işyeri, atölye, şirket ve büro gibi hassasiyet gerektiren taşımacılık konularında uzman ve profesyonel bir şirkettir.

ofis taşıma
ofis taşıma

İstanbul Ofis Taşımacılığı

Yüksek kapasiteli cihazların bulunduğu işyerlerinde bu cihazların dikkatli bir şekilde sökülmesini ve tekrar montajını şirketimize bağlı uzman personel tarafından yapılmaktadır. Ayrıca bu tarz taşımacılıkta yükleme ve boşaltma faaliyetleri sırasında eşyaların zarar görmemesi için azami dikkat gösterilmektedir.

En uygun şekilde köpük poliüretan balonlu naylon veya destekleyici materyaller kullanarak cihazları Yolculuk esnasında herhangi bir sarsıntıdan zarar görmemesini sağlamaktayız. Ofis taşıma olarak taşınacak olan ofis eşyalarının öncelikle paketleme ve ambalajlamanın ustaca yapılması gerekir. Darbelere ve sarsıntıya karşı ilave önlemlerin alındığı ofis taşımacılığında bugüne kadar yapmış olduğumuz işlerde göstermiş olduğumuz itinalı çalışma değerli müşterilerimizin takdirini kazanmıştır.

Ofis Büro Taşıma Hizmetleri Üstün Hizmet Başarısı

Ofis nakliye firması olarak bunun dışında ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile ofis malzemelerinizi yüksek bedel karşılığında sigortalamak suretiyle olası hasar durumunda maddi açıdan zarar görmenizin önüne geçilerek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutulduğu bir anlayışa sahibiz. Bizleri internet sitemiz üzerinde bulunan iletişim seçeneklerinden her hangi biriyle arayabilir 7/24 bilgi alabilirsiniz..