Maltepe evden eve nakliyat olarak günümüzde eşya taşıma konusunda nakliyat firmaları çok fazla rağbet görmeye başlamıştır. Nakliyat firmalarının bu kadar rağbet görmesinin amacı, taşıma, paketleme ve montaj işlerinin sadece bir firma üzerinden yapılıyor olmasıdır.

maltepe evden eve nakliyat
maltepe evden eve nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat Firmaları

Maltepe evden eve nakliyat firmaları ‘yla çalışmanın en büyük amacı taşınırken elinizi hiçbir işe sürmemenizdir. Sadece taşınacak olan eşyaları ayırmanız gerekir. Nakliye firmaları sizin özel eşyalarına da karışmaz. Kaybolma riskine karşı genellikle özel eşyaların paketlemesi müşteri tarafından yapılır.

Maltepe evden eve nakliyat firması olarak eşya taşıma konusunda birinci sınıf hizmet vererek faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Eşya taşıma hizmetinde uzman çalışanlarımızla birlikte hizmet veriyoruz. Mobilyaların sökülmesi ve taşıma işlerinde ki tüm süreç bize aittir. Demontaj hizmeti alarak eşyalarınızı bir firma ile taşımak isterseniz bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir.

ambalajlama

Maltepe Evden Eve Nakliyat Taşıma Süreci Nasıl İlerler?

Maltepe evden eve nakliyat taşıma sürecinin en önemli ayrıntısı nakliye firmalarına eşyanın taşınacağı adresi ve eşyaların götürüleceği adresin bilgisini vermenizdir. Eşyalar için bir liste yaptıktan sonra da bu listeyi nakliye firmasıyla paylaşmanız gerekir. Bazı yüksek binalar da asansör yoksa eğer çalışanlar tarafından eşyaların taşınması sıkıntı olabiliyor.

Genellikle bu gibi durumlar da vinç yardımıyla eşyalar taşınabiliyor. Vinç için genellikle yüksek katlı binalar da oturan müşterilerimiz için yardım alıyoruz. Bina da asansör yoksa eşyaların taşınması zor oluyor. Eşya bilgileri hakkında mutlaka bilgi verilmelidir. Zaten nakliye firmalarını aradığınız zaman onlar size gerekli soruları sorarlar.

Maltepe Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Eşyaların bilgisine göre bir Maltepe evden eve nakliyat fiyatları belirlemesi yapılır. Özellikle ağır eşyalar da fiyatlar biraz daha artabiliyor. Kapsamlı bir şekilde hangi eşyaların taşınacağı mutlaka söylenmelidir. Ev veya ofisinizde bulunan eşyaların nakliyeciler tarafından sökülmesi sizi de büyük bir yükten kurtaracaktır.

Sökülen mobilyalar, nakliyeciler tarafından monte edilir. Kurulum ve sökme sırasında meydana gelen hasarlar firmamıza ait değildir. Ancak taşıma işlemi yapılmadan önce isteyen müşterilerimiz için taşıma sigortası yapıyoruz. Taşıma esnasında paketlenen malzemeleriniz firma çalışanlarımız tarafından özenle ve güvenle taşınır.

nakliyat

Maltepe Nakliyat Paketleme ve Ambalaj

Maltepe nakliyat, nakliye hizmetlerinde en önemli adımlardan bir tanesi de eşyaların paketlenmesi sürecidir. Eşyalara hiçbir zarar gelmemesi için nakliyecilerin paketlemeyi iyi bir şekilde yapması gerekir. Eşyaların düzgün bir şekilde paketlenmemesi kırılmasına ve hasar oluşmasına neden olmaktadır. Bu nedenle seçeceğiniz firmanın güvenilir ve kaliteli olması bu anlamda çok önemlidir.

Maltepe evden eve nakliyat firması olarak bu konuda müşterilerimizi mağdur etmeden paketleme ve ambalaj işinde en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Paketleme yaparken kullanılan malzemenin kaliteli olması da çok önemlidir. Bazı nakliye firmaları paketleme ve ambalajlama işini daha ucuza mal etmek için ucuz ürünler kullanabiliyor. Bu gibi malzemelerin kullanılması sonucunda paketlemeler kısa süre de aşınarak ürünler de hasar meydana gelebiliyor.

Ambalajlama

Maltepe Evden Eve Nakliyat Nakliye Şirketleri

Maltepe evden eve nakliyat nakliye şirketleri bu anlamda en kaliteli ürünleri kullanıyor. Taşıma esnasında hiçbir zarar gelmemesi için streç, karton fıçı, koli bandı, koli, naylon gibi daha birçok ürünleri kullanıyoruz. Büyük bir titizlikle çalışan personellerimiz eşyalarınıza büyük oranda önem vererek taşıma işlerini de gerçekleştirmektedir.

Taşıma işlemi paketleme işlemi kadar önemlidir. Bu işi yapan uzman kişiler tarafından taşınması eşyalarınıza zarar gelmesini de engeller. Nakliye firmalarını seçerken sadece bir firmadan fiyat almayın. Her nakliye firmasının taşıma ve paketleme açısından kendine göre belli kuralları vardır. Fiyatlar da sabit değildir. Bazı nakliye firmaları çok uyguna ve kalitesiz taşırken bazıları ise biraz daha pahalı ve kaliteli malzemeler kullanarak taşıma işlemi yapar. Bu nedenle her nakliye firmasıyla görüşmeniz de fayda var.

Maltepe Evden Eve Nakliye Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Maltepe evden eve nakliye olarak sorunların yaşanmaması için müşterilerimize sunduğumuz güven sistemidir. Bu sistem ile sıkıntısız taşımacılık sistemi yapılmaktadır. Sistemimize atacağın tek bir fotoğraf ile sistemimiz fotoğrafını çektiğiniz eşyaya göre malzeme seçimi yapmaktadır. Böyle en uygun ambalajlama ile eşyalarınızın taşıması gerçekleşmektedir.

Fiyatta bu hizmet sayesinde belirlenmekte sonradan yaşanabilecek tüm karşılıklı problemlerin önüne geçilmektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir