Ataşehir evden eve nakliyat olarak evinizi taşımak istiyorsanız ama taşınma işleri gözünüzde mi büyüyor? Nakliyede sorun çıkar, eşyalarım çizilir diye endişe mi ediyorsunuz? Artık bu evhamlarınızdan kurtulma vaktiniz geldi. Çünkü bugün hemen her ilde bulunan kurumsal nakliyat şirketleri bu işlemlerin tümünü profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyor, sizlere iş bırakmıyor!

ataşehir evden eve nakliyat
ataşehir evden eve nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Firmaları

Ataşehir evden Eve nakliyat firmaları için nakliyat şirketlerine başvurmanız halinde, öncelikle ekspertiz çalışması yapmaktadır. Bu çalışma ile eşyaların miktarı, evlerin konumu, taşınma için gerekli araçlar planlanmaktadır. Bu çalışma ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Ardından sizlere uyan gün ve saatte, hava ve trafik durumu da hesaba katılarak taşınma günü belirlenmektedir. Sizlerin gözetiminde ama sizleri yormadan gerçekleştirilecek taşınma işlemi sigortalı olarak güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

Ataşehir Nakliyat Nakliye Fiyatları

Ekspertiz çalışması ile belirlenen planda kullanılacak malzemeler, gerekli olan eleman, usta sayısı ve evlerin konumu hesaplanıp Ataşehir nakliyat nakliye fiyatları belirlenmektedir. Bu fiyat sizin bütçenizi sarsmayacak şekilde yapılmaktadır. Firmalar;

Ambalajlama

Tasnif edilerek paketleme, Kolileme, Taşıma, Platform/asansör, Araca yükleme, Yerleşim Hizmetlerinden tümünü sizin isteğiniz doğrultusunda gerçekleştirmektedir. Her aşamada fiyat artarken, eşyalarınızın miktarına göre de fiyatlar değişiklik göstermektedir. Tasnif ederek düzenli bir şekilde yapılan paketlemelerin yerleşimi de oldukça kolaydır.

Ataşehir Evden Eve Nakliye Şirketleri

Ataşehir evden eve nakliye şirketleri ekibimiz aynı gün içinde eski evinizi paketleyip yeni evinizdeki yerleşiminizi sağlamaktadır. Gözünüzde büyüttüğünüz taşınma aynı gün içinde olmakta ve yeni evinizde rahatlıkla uyuyabilmektesiniz. Bizlere teflonlarımız aracılığıyla ya da bizzat gelerek ulaşabilir, yüz yüze yapacağımız görüşmelerde ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Ambalajlama

Evden eve nakliyat işlemi yapılırken genellikle eşyaların sıklıkla zarar gördükleri müşterilerden gelen şikayetlerdir. Oysa biz firma olarak böyle bir şikayeti kesinlikle müşterimizden duymayız. Çünkü Ataşehir evden eve nakliyat hizmeti verirken daima şu kriterler prensip edinilerek hizmet verilmektedir:

  • sigortalanarak eşyaların garantörlüğü sağlanır,
  • beyaz eşyalar için köpükler kullanılır
  • çizilmeye müsait eşyalar için kenar koruyucu paletler kullanılır
  • kırılmaya müsait eşyalar için muhafaza ambalajlar tercih edilir.
  • hem hızlı hem güvenli hem de yüksek sorumluluk bilinciyle hareket edilir.

İşte bu kriterler dikkate alındığı zaman müşterilerin kesinlikle eşyası zarar görmeden adrese tam teslimat güvencesiyle ulaştırılmaktadır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir