PİYANO Tasımacılığı,,Nakliyat, 444 3 370

evden eve nakliyat


 
 

evden eve

pianom

                                                       

                                                  TİTİZ NAKLİYAT PİYANO TAŞIMA 

Titiz piyano taşıma şirketimiz itinalı ve güvenilir şekilde sizin gözetiminizde taşınması gereken piano ev eşyasını mükemmel bir paketleme sistemi ile evden eve nakliyatçizilmemesi için elinden gelen gayreti gösterip işimizi hakkederek sizin teşekkürlerinizi almak için ve çevrenizdeki tüm eş dost akrabalarınızı bizimle taşıtmak için sizin haklı gururunuzu kazanmak adına elimizden gelen gayreti göstermekmekteyiz.
Piyano nakliyat nakliye ve taşımacılık şirketi olarak Ofis taşıma,işyeri taşıma, fabrika taşıma,kreş taşıma, büro taşıma, hastane taşıma, okul taşıma, dükkan taşıma, muayenehane taşıma ve banka taşımacılığında deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle taşıma esnasında kullanılması gereken malzemelerimizle ve araçlarımızla 7/ 24 hizmet vermekteyiz.
PİYANO NAKLİYESİ

Piyanonun Tarihçesi                                                    
Piyano Taşımacılığı İstanbul
piano nakliyatİlk Piyano 1700’lü yıllarda İtalya’nın Floransa kentinde Bartolommeo Cristofori tarafından yapıldı. Cristofori’nin en büyük başarısı, piyanonun temel mekanik sorunu olan çekicin tellere vurması anında sesin çekicin etkisi ile sönümlenmemesi ve çekicin çok çabuk bir şekilde tellerden ayrılarak notanın yeniden çalınabilmesi sorununa bir çözüm üretmesidir. Öldüğü 1732 yılına dek 20 civarında piyano üretmiştir.
Fransız Marius’un bu çalgıya katkısı tokmaklı klavseni bulmak oldu. Saksonyalı Silbermann ise Schröter’in çekiç sistemini geliştirdi ve Bach’ın da değerli öğütlerinden yararlanarak, klavyenin tüm ses genişliğinde eşit bir ötüm elde etmeyi başardı. Augsburg’da org yapımcısı Johann Anderas Stein (1728-1792) Alman veya Viyana usûlü denen mekanizmalı piyanolar meydana getirdi.

 1789′da Stein, ayrıntıları belirtmek için kullanılmakta olan dizliklerin yerine pedal koydu. Andreas ve torunu Johann Baptist Streicher (1796-1871), piyanonun yapısını (Beethoven’in arzusu üzerine) daha da sağlamlaştırdı ve ikinci bir ötüm kapağı ekleyerek daha dolgun bir ses elde etti. Piyano sanayinin gerçek kurucusu Alman Zumpe’dir. “Kılavuzlu” denen mekanik piyanoyu üretmiştir.
İlk düz piyanoyu 1789′da İrlandalı William Southwell yaptı. Sebastian Erard 1822′de piyano yapım tekniğini geniş ölçüde etkileyen bir yenilik getirdi (ikili itme dilleri).
 

TİTİZ NAKLİYAT PİYANO TAŞIMA NAKLİYESİ TAŞIMACILIK ŞİRKETİ
 
 

evden eve nakliyat

evden eve nakliyat

evden eve
nakliyat

 
evden eve nakliyecilik


piyano taşımacılık piyano taşıma piyano nakliyat piyano nakliyat  piyano nakliyesipiyano nakliyesi