@@BEGIN_OF_COMMENT Container -->

Eşya Depolama

Eşya Depolama Firmaları

Hizmette sınır yoktur anlayışını nakliye sektörüne kazandıran işletmemiz, eşya depolama hizmetlerini de bu tavır ile birleştirerek başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Sunduğumuz depolama hizmetleri, eşyalarınızın en üst seviyede korunarak hasar görmesine engel olacak ayrıcalıklı işlemlerdir. Eşyalarınız depolarımızda emanete alınır iken, güvenli bir şekilde muhafaza edileceğinden emin olabilirsiniz.

İşletmemiz tüm işlemlerinde olduğu gibi eşya depolama hizmetlerinde de özverili ve titiz çalışmalara devam etmektedir. Depolarımız eşyalarınızın korunması maksadı ile tasarlanmış olup, olası hasarları ortadan kaldırmıştır. Bu maksat ile depo içerisine alınan eşyaların korunma işlemleri, başta doğal etkenler olmak üzere zararlı canlılarında bertaraf edilmesi olarak gerçekleşmektedir.

        


depolama
depolamadepolama

Eşya Depolama Şirketleri

Güneş ışığı ya da yağışların eşyalarınız ile buluşması imkansız hale getirilmiş ve zararlı canlıların eşyalarınız üzerinde gezinerek tahribat meydana getirme ihtimali ortadan kaldırılmıştır. Ayrıca depolarımızda gerekli olan havalandırma sağlanması nedeni ile eşyalarınızda bir rutubetlenme söz konusu olmamaktadır. Eşyalarınıza depolama hizmet sunumlarımız esnasında, dilediğiniz anda ulaşmanız mümkündür. Diler iseniz, acil ihtiyacınız olan bir eşyanızı depomuza gelerek eşyalarınız arasından dilediğiniz bir zaman diliminde almanız işletmemiz tarafından mümkün kılınmıştır. Hizmet sunumumuzun bir diğer ayrıcalığı da, eşyalarınızın sürekli gözetim altında bulundurularak, çalınma veya kaybolma gibi ihtimallerin ortadan kaldırılmasıdır.

İşletmemiz eşya depolama hizmetlerinde kalite anlayışından taviz vermemekte ve hassas işlemlerini özverili çalışmalar ile ve en ekonomik bedellerde değerli ihtiyaç sahiplerine hizmette sınır yoktur ilkesi ışığında vermektedir.